Kamerové systémy

Zabezpečte svoji domácnost nebo prodejnu.

Montáž a servis profesionálních kamerových systémů. Soustředíme se na ucelený návrh, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kamerových systémů předních světových výrobců.

Bezpečnostní kamery

Díky silnému zázemí dodavatelů a zkušenému týmu techniků jsme schopni navrhnout nejefektivnější řešení pro zákazníka a flexibilně vyhovět všem požadavkům. Disponujeme vlastním servisem a proto dokážeme ihned reagovat. Každý od nás dostane maximálně profesionální přístup, ať se jedná o byt, rodinný dům, kancelář nebo velké průmyslové areály s desítkami kamer. Neváhejte nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku, kterou Vám rádi vypracujeme zdarma včetně nezbytné konzultace.


Nejmodernější technologie

Díky technickému vývoji posledních let dnes digitální IP kamery nabízí dříve nevídané možnosti. Namátkou: automatické čtení a rozpoznávání RZ vozidel, sledování a ovládání celého kamerového systému přes mobilní telefon nebo internet a to včetně záznamu, automatické rozpoznávání pohybu, dálkový dohled, noční vidění, automatické natáčení, bezdrátový přenos a mnoho dalších. To vše za ceny dostupnější než kdykoli předtím.

Kamerový systém

Integrace kamerových systémů

Jelikož jsme komplexní firma techniků, tak dokážeme začlenit kamerový systém do koncepce ostrahy tak, aby ideálně navazoval na další prvky ochrany majetku, zejména na fyzickou ostrahu a další slaboproudé systémy. Bude nám ctí rozšířit naší současnou spolupráci nebo se stát partnerem Vašich současných dodavatelů a společně Vám zajistit nejvyšší možnou ochranu.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Vyplňte nezávaznou poptávku a náš technik se Vám ozve a zjistí možnosti instalace nebo servisu ve Vámi požadovaném místě.