Nalaďte si DVB-T2 nebo satelitní vysílání

Zdarma více než 50 kanálů

Ještě jste nepřešli na digitální pozemní vysílání DVB-T2, máte problémy s přijímáním signálu a potřebujete nastavit nebo namontovat anténu? Potřebujete servis Vašeho satelitního přijímače? Jsme tu pro Vás.

Co Vám nabízíme

Přecházíme na DVB-T2

Chcete si zachovat bezplatný pozemní příjem televizního vysílání? Pokud ano, musíte si v následujících měsících opatřit nový přijímač, který vám zajistí sledování televizního vysílání v novém standardu DVB-T2/HEVC.

Co je DVB-T2

DVB-T2 je nový standard digitálního pozemního televizního vysílání, který má na území celé České republiky v roce 2021 zcela nahradit současný standart DVB-T.

Co naladím zadarmo

V novém vysílání DVB-T2 jsou dostupné všechny programy, na které jste byli zvyklí u předchozí digitální televize DVB-T. Některé z nich vysílají ve vyšší kvalitě obrazu. Například Česká televize šíří v DVB-T2 všech šest svých programů v kvalitě Full HD. Nové vysílací sítě mají prostor i pro další programy, které se v nich postupně budou objevovat od začátku roku 2020. Jaké programy tedy zdarma naladíte v jednotlivých vysílacích sítích DVB-T2?

DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2 DVB-T2

Antény pro DVB-T2

Pro příjem digitálního signálu se používají běžné televizní antény jako pro příjem analogového signálu. Antény pro DVB-T2 se tedy nijak zásadně neliší od antén, které čeští diváci používali pro příjem DVB-T. Vzhledem k četnosti dotazů týkající se “vhodnosti” dosud používaných antén jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu samostatnou sekci. Ať už používáte jakoukoliv anténu od pokojové po venkovní, všeobecně platí, že pokud vám doposud správně fungovala, měla by sloužit i nadále pro příjem signálu v DVB-T2. Pokud vám ovšem z jakéhokoliv důvodu vaše anténa nefunguje, nebo náhle přestala fungovat a nepřijímá signál DVB-T2, doporučujeme zakoupení nové antény, případně odbornou instalaci nové venkovní antény.

Úpravy společných antén

Domácnosti v bytových domech často využívají společné televizní antény (STA). Těmto divákům nebude stačit výměna televizního přijímače nebo koupě set-top boxu DVB-T2, ale musí si prostřednictvím majitele nebo správce domu, případně bytového družstva zajistit úpravu STA pro příjem nových vysílacích sítí DVB-T2. Společné antény totiž používají tzv. kanálové vložky, které jsou naladěné na konkrétní vysílací kanály přijímaných sítí. Vzhledem k tomu, že nové vysílání bude často probíhat na jiných kanálech než vypínané vysílání DVB-T, je třeba tyto kanálové vložky vyměnit nebo přeladit.

Satelitní příjem

Disponujeme novou měřící technikou pro optimální nastavení vaší satelitní antény.

Servisujeme satelitní přijímače.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Vyplňte nezávaznou poptávku a náš technik se Vám ozve a zjistí možnosti instalace nebo servisu ve Vámi požadovaném místě.