O společnosti

Jsme společností, která přináší novátorství v oblasti informačních a komunikačních technologiích. Jsme společností, která Vám nabízí řešení a pomůže Vám s moderními technologiemi. Sledujeme trendy a rozvíjíme infrastrukturu, budujeme cloudová řešení.

Můžete se na nás spolehnout

Na trhu působíme již od roku 1995 v oboru radiostanic a kamerových systémů. Od roku 2005 počali s výstavbou prvních vysílačů pro šíření internetu. Naši síť průběžně modernizujeme, abychom mohli stávajícím i novým zákazníkům nabídnout rychlé a spolehlivé připojení. A to vše za rozumnou cenu. Ve smlouvách nemáme žádné kličky. Věříme, že spokojený zákazník je ta nejlepší reference.


Reagujeme rychle

24 hodin denně, 7 dní v týdnu sledujeme stav našich vysílačů a poskytovaných služeb. Můžeme tak reagovat velmi rychle na nestandardní události. Realizaci nové přípojky nebo servis stávajících zvládáme většinou do druhého dne.

Pokrýváme na 99% celý Šluknovský výběžek plus přilehlé okolí. Využíváme také všechny stávající věže společnosti CRA. Stavíme páteřní spoje PtP pro dlouhé vzdálenosti.


Vývoj a kapacita naší sítě.

Rok 2016 navýšení konektivity na 1Gbs Rok 2017 se provedl upgrade všech hlavních páteřních spojů na 1Gbs full duplex. 2018 výstavba nových záložních zdrojů pro vysílače s velkou kapacitou. Rok 2019 navýšení konektivity na 1,5Gbs. 2020 Výstavba nových páteřních spojů v pásmu 60Ghz a 80Ghz. 2021 další navýšení konektivity na 2Gbs

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Vyplňte nezávaznou poptávku a náš technik se Vám ozve a zjistí možnosti instalace nebo servisu ve Vámi požadovaném místě.